Hakkımızda

 

Antalya'da uzun yıllardır otel fotoğrafçılarına hizmet veren firmamız son 3 yıldır şehrin kalbinde tüm fotoğraf tutkunlarına hizmet veriyor. Tüm marka DSLR ve Kompakt fotoğraf makinelerinde orjinal yedek parça değişimi, güvenilir onarım hizmeti, otel bölgelerine yönelik servis hizmeti ile yıllardır Antalya'da en iyi olmaya çalışarak her geçen gün sizlere verdiğimiz hizmetin kalitesini yükseltiyoruz. Artık;

DSLR kalibrasyon ayarları yapabiliyor, Back Focus-Front Focus problemlerinizi yazılım desteğimiz ile çözüyoruz. Günümüz teknolojisinde eskisi gibi sadece yedek parça değişimleri yeterli olmayıp, bilgisayarlı destekte bu işin ayrılmaz bir parçası haline geliyor ve biz size bu alanda da destek sunuyoruz.

Fotoğraf Hizmetleri için...
 

2015 YILINDA HİZMETE AÇTIĞIMIZ İŞLETMEMİZ İLE FOTOĞRAF VE VİDEO HİZMETLERİ ALANINDA BÜTÜN İSTEK VE İHTİYAÇLARINIZA CEVAP VERİYORUZ. UZUN YILLARDIR FARKLI İŞLETMELERDE FOTOĞRAF HİZMETLERİ VEREN EKİBİ TEK BİR ÇATI ALTINDA TOPLAYARAK ANTALYA’NIN EN GÜVENİLİR VE EN KALİTELİ FOTOĞRAF İŞLETMESİ OLMA YOLUNDA EMİN ADIMLARLA İLERLİYORUZ. FOTOĞRAF STANDARTLARINI EN ÜST SEVİYEYE ÇIKARMA AMACIMIZDA SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZİN DE DESTEĞİYLE İNANIYORUZ Kİ EN KISA SÜREDE AMACIMIZA ULAŞACAĞIZ.

HİZMETLERİMİZ ARASINDA ÖZEL STÜDYO ÇEKİMLERİ, DÜĞÜN, NİŞAN, SÜNNET ORGANİZASYON VE ALBÜM ÇEKİMLERİ, KREŞ VE MEZUNİYET ANI ALBÜM ÇEKİMLERİ, ORGANİZASYON, DOĞUM GÜNÜ, TOPLANTI FOTOĞRAF VE VİDEO ÇEKİMLERİ, VE TABİİ Kİ VESİKALIK...

ANTALYA ŞEHRİNİN KALBİNDE BULUNAN STÜDYOMUZU EN KISA SÜREDE ZİYARET ETMENİZİ; EN AZINDAN Bİ ÇAYIMIZI İÇMENİZİ İSTİYORUZ. SİZLERİ BEKLİYORUZ.

 
T: 0242 243 53 50
  • Facebook Clean
  • Google+ Clean

 

© 2020 by PAN